14.08.17

Teenistujad ja ametijuhendid

Üldtelefon: 603 1253  

linnapea        
Värner Lootsmann                  
haridus: insener-ökonomist, kõrgharidus
 
Linnapea võtab elanikke vastu  igal neljapäeval 14.00 – 16.00.  Vastuvõtule registreerida eelnevalt üks nädal ette juhiabi juures või telefonil 603 1253.
 
Ametnikud
 
abilinnapea              
Hilleri Treisalt          
haridus: haldusjuhtimine, klassiõpetaja, põhikooli kunstiõpetaja, kõrgharidus
hilleri.treisalt@loksa.ee
 
abilinnapea             
Andres Kaskla        puhkusel 14.08.-25.08.2017
haridus: keskharidus
andres@loksa.ee
 
linnasekretäri asendaja
Airi Öösalu       
     puhkusel 14.08.-25.-08.2017
haridus: sotsiaaltöö, õigusteadus, kõrgharidus
airi.oosalu@loksa.ee
 
pearaamatupidaja 
Ljudmilla Tursk          
 
haridus: raamatupidamine, keskeriharidus
ljudmilla.tursk@loksa.ee
 
finantsist-raamatupidaja
Merle Aasa              puhkusel 14.08.-25.08.2017                            
haridus: raamatupidamine ja majandusanalüüs, kõrgharidus
 
linnaarhitekt-ehitusnõunik                   
Kalvi Voolaid         puhkusel 14.08.-01.09.2017                         
haridus: arhitektiõpe, kõrgharidus
kalvi.voolaid@loksa.ee         
 
arendus- ja keskkonnanõunik
Karin Ilves
haridus: tehnoökoloogia, rakenduslik kõrgharidus                       
karin.ilves@loksa.ee
 
linnavara ja kommunaalmajanduse spetsialist
teenistuskoht täitmata
 
lastekaitse- ja sotsiaalnõunik
Tiina Murdvee       
haridus: keskharidus
 
lastekaitse- ja sotsiaaltööspetsialist
Laivi Kirsipuu              
haridus: sotsiaaltöö, kõrgharidus
 
juhiabi
Deivi Loomus            
haridus: juhiabi, kõrgharidus
deivi.loomus@loksa.ee
 
volikogu sekretär - rahvastikuspetsialist         
Viive Pajusaar        
 
haridus: keskharidus
viive@loksa.ee
 
väärteomenetleja (0,2 ametikohta)
 
 
Töötajad
 
IT- spetsialist
Ain Kasetalu              
haridus: füüsik, füüsikaõpetaja, kõrgharidus
ain@loksa.ee
 
avalike suhete juht (0,35 ametikohta)
Hilleri Treisalt           
haridus: klassiõpetaja, põhikooli kunstiõpetaja, kõrgharidus
hilleri.treisalt@loksa.ee
ametijuhend
 
tõlk (0,2 ametikohta)
teenistuskoht täitmata