14/12/20

Kriisikomisjon

Loksa Linnavalitsus moodustas Loksa linna kriisikomisjoni, mille viimane kooseis on kinnitatud Loksa Linnavalitsuse 30. aprillil 2020 korraldusega nr 83. Komisjoni ülesanded, õigused ja töökorraldus on sätestatud Loksa linna Kriisikomisjoni põhimääruses.

Komisjoni koosseisu kuuluvad:
esimees:         Värner Lootsmann     linnapea
aseesimehed: Andres Kaskla            abilinnapea

                       Raik Saart                   OÜ Loksa Haljastus juhatuse liige
liikmed:           Hilleri Treisalt              abilinnapea                       
                       Kalev Kuuspalu           Loksa linna piirkonnapolitseinik
                       Rein Heina                  Loksa Linnavolikogu esimees
                       Heiki Tudre                  Loksa Gümnaasiumi majandusala juhataja
                       Helle Lootsmann         Loksa Kultuurikeskuse juhataja 
                       Mait Kröönström          Päästeameti Loksa komando ülem 
                       Aive Mõttus                  Loksa Spordikeskuse juhataja   
                       Natalja Kalinina           Loksa Lasteaed Õnnetriinu direktor     

Loksa linna kriisikomisjoni 13.03.2020 istungi protokoll 
Loksa linna kriisikomisjoni 26.03.2020 istungi protokoll 
Loksa linna kriisikomisjoni 02.04.2020 istungi protokoll 
Loksa linna kriisikomisjoni 09.04.2020 istungi protokoll
Loksa linna kriisikomisjoni 16.04.2020 istungi protokoll
Loksa linna kriisikomisjoni 23.04.2020 istungi protokoll
Loksa linna kriisikomisjoni 30.04.2020 istungi protokoll
Loksa linna kriisikomisjoni 07.05.2020 istungi protokoll
Loksa linna kriisikomisjoni 15.05.2020 istungi protokollotsus
Loksa linna kriisikomisjoni 07.12.2020 istungi protokoll