18/08/21

UUDISED JA TEATED

------------------------------

Võimalused noortele!

Millal veel on hea aeg planeerida oma järgmist seiklust koduseinte vahelt kaugemale, kui mitte praegu? Kutsume kõiki 15–19-aastaseid noori murdma oma mugavustsooni piire ja vastutasuks kingime 150€ Kingitus.ee kinkekaardi, millega saad oma ellu veel rohkem seikluseid tuua! Kõlab nagu hea diil?

Esitame sulle ja su sõpradele väljakutse panna nelja nädalaga kokku edukas noorteprojekt ning seda teekonda kajastada iganädalaste videopäevikutega. Valikus on solidaarsusprojekt, rahvusvaheline noortealgatus, noorte osalusprojekt või noortevahetus.

Kandideerimine on lihtne: pane kokku kuni 5-liikmeline kamp ja esita oma projektiidee hiljemalt 7. septembriks. Valime välja 5 parimat ideed, kellega auhinnalises väljakutses jätkame, ning meeskonnad saavad hakata tegutsema!

Lisainfo: https://euroopanoored.eu/uudised/projektitegijate-challenge-nelja-nadalaga-toeliseks-tegijaks/  

 

 * Kutsume teid ka Ideepahvakule, mis on ideelabor, kus noored vanuses 13-30 tulevad üle Eesti kokku, et üheskoos maailma paremaks muutvaid projektiideid välja töötada. Sündmuse jooksul on võimalus välja mõelda päris uus idee või arendada juba olemasolevat mõtet ja õppida, kuidas saada enda projektidele rahastust. Koolituse jooksul tutvustatakse solidaarsusprojektide, rahvusvaheliste noortevahetuste ning noorte osalusprojektide võimalusi. Koolitus toimub kahes keeles erinevatel nädalavahetustel.

 

Eesti keeles 4.-5. september Tallinnas (koolitajad Mariliis Maremäe ja Riin Luks)

(Registreerumine kuni 29.08 SIIN https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrM5SgcfRexKIgWvdV9fQXidPBgNDuHN6A-Y6xxbft48YohA/viewform ).

Facebooki üritus: https://fb.me/e/S1Um9uMk  

Vene keeles 28.-29. august Tartus (koolitajad Julia Dem ja Mikhail Mogutov )

(Registreerumine kuni 23.08 SIIN: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf776Gp8xvPWzK1X5HeS6UQr3cQQGKBw7hflIU19prI3WbieA/viewform ).

https://fb.me/e/423zlOo34  

 

Ootame teid rahvusvaheliste projektide maailma! 

------------------------------

20. august on projektitoetuse esitamise tähtaeg Loksa linna noortele

Lähenemas on Loksa linna noortele projektitoetuse andmise tähtaeg milleks on 20.august  2021.

Loksa linna noortele projektitoetuse andmise tingimused ja kord SIIN

-------------------------------------------