2.12.20

Kontaktid

Loksa Linnavalitsus on avatud:

E, T, K 8.00-16.30 
N 8.00-18.00       
R 8.00-14.30
Lõuna 12.30-13.00


aadress: Tallinna tn 45 Loksa linn 74806
e-post: linn@loksa.ee
registrikood: 75013457

Informatsiooni saamiseks helistage linnavalitsuse üldtelefoninumbritel:
603 1253 ja  +372 517 3114.

Loksa Linnavalitsuse ametnike kontaktandmed on alljärgnevad:

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

linnapea

Värner Lootsmann

 

varner.lootsmann@loksa.ee

juhiabi         

Kristiina Järve

+372 517 3114     

kristiina.jarve@loksa.ee

 

 

 

 

abilinnapea

Hilleri Treisalt

+372 5332 6792

hilleri.treisalt@loksa.ee

noorsootöö-ja avalike suhete spetsialist

Õnne Arba

+372 550 0131

onne.arba@loksa.ee

lastekaitse-ja sotsiaalnõunik

Laivi Kirsipuu

+372 5806 3455

laivi.kirsipuu@loksa.ee

lastekaitse-ja sotsiaaltööspetsialist

Tiina Murdvee

+372 5805 0209

tiina.murdvee@loksa.ee

 

 

 

 

abilinnapea

Andres Kaskla  

+372 508 6283

andres.kaskla@loksa.ee

linnaarhitekt-ehitusnõunik

Aleksander Skolimowski

+372 565 2900

aleksander.skolimowski@loksa.ee

arendus-ja keskkonnanõunik

Karin Ilves

+372 5304 8333

karin.ilves@loksa.ee

 

 

 

 

linnasekretär, andmekaitsespetsialist  

Karin Kask

+372 5346 0617

karin.kask@loksa.ee

volikogu sekretär-rahvastikuspetsialist

Viive Pajusaar

+372 5333  7414

viive.pajusaar@loksa.ee

 

 

 

 

pearaamatupidaja

Ljudmilla Tursk

+372 517 8570

ljudmilla.tursk@loksa.ee

finantsist-raamatupidaja

Merle Aasa 

+372 506 5096

merle.aasa@loksa.ee

 
 
Swedpank          EE312200001120296285
AS SEB Pank    EE241010002025531005
 
Mõlemale arveldusarvele saab kanda riigilõive, muusikakooli-  ja lasteaiatasusid jms. Kindlasti tuleb selgitusse märkida: kes ja mille eest maksab.
 

! Alates 1. juulist 2019 saab avaliku sektori asutustele saata üksnes e-arveid.