« Tagasi

Abilinnapea Andres Kaskla pälvis tunnustusauhinna Väike HOLMER

Kolm silmapaistvat harjumaalast said HOLMERI. Harjumaa Omavalitsuse Liidu juhatus valis esitatud nominentide seast tunnustusauhinna HOLMER 2020. aasta laureaadid.

• Tunnustusauhinna Suur HOLMER sai Urmas Kirtsi.
• Tunnustusauhinna Väike HOLMER said Andres Kaskla ja Marge Raja.

Urmas Kirtsi on töötanud pikka aega Kuusalu vallavanemana, Andres Kaskla tegutseb Loksa abilinnapea ning Marge Raja on Anija abivallavanem.

Kõiki HOLMERi auhinna saajaid ühendab pikaajaline ja tulemuslik tegevus nii maakonna tasemel kui ka kohalikus elus. Samuti on nad kõik leidnud kolleegide ja kogukonna tunnustuse ning on mitmekülgselt aktiivsed ka lisaks põhitööle.

HOLMER on Harjumaa skulptor Aivar Simsoni pronksskulptuur.

Tunnustusauhinna nime esimene pool tuleb Harjumaa Omavalitsuste Liidu lühendist HOL ja järgmised tähed sümboliseerivad teksti „Me Ehitame Riiki".

HOLMERite väljaandmise eesmärk on omavalitsustes ja omavalitsustega koostööd tegevate isikute märkamine ja väärtustamine.

Suur HOLMER antakse omavalitsuse volikogu esimehele, linnapeale või vallavanemale. Väikeseid HOLMEReid antakse omavalitsuse volikogu liikmele, linna- ja vallavalitsuse töötajatele teenete eest omavalitsuses või koostöö arendamisel.

Tänavu jagati HOLMERi auhindu juba üheksandat korda.