« Tagasi

Suurjäätmete äravedu/вывоз крупногабаритных отходов

Tähelepanu!

25.11.2020 toimub suurjäätmete äravedu (mööbel, madratsid, vaibad, diivanid).

Sooviavaldus palun edastada hiljemalt 20.11.2020 e-postile karin.ilves@loksa.ee.

Avaldusse palun märkida jäätmeveo (AS Eesti Keskkonnateenused) lepingu number ja omaniku nimi, aadress ning jäätmete maht (m3). Kortermajade elanikud palun pange jäätmed jäätmekonteinerite juurde. Eramaja omanikud aga oma territooriumile nii, et on tagatud juurdepääs. Kui ei ole võimalust avaldust e-postiga saata, siis palun see tuua Loksa Linnavalitsusse.

NB! Suurjäätmetena ei käsitleta autovrakke, autoosi, sh autorehve, ehitus- ja lammutusjäätmeid, elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmeid, sh külmikud, elektripliidid, pesumasinad ja telerid.

 

Внимание!

25.11.2020 состоится вывоз крупногабаритных отходов (мебель, матрасы, ковры, диваны).

Председателей квартирных товариществ и владельцев частных домов прошу до 20.11.2020 написать заявление по электронной почте на адрес karin.ilves@loksa.ee и обязательно указать адрес, № договора, имя клиента, количество отходов (m3). Крупногабаритные отходы необходимо сложить возле мусорных контейнеров, владельцам частных домов – на своей территории рядом с воротами. У кого нет возможности написать по электронной почте, можно принести письменное заявление секретарю Локсаского городского самоуправления.

Крупногабаритными отходами не являются останки автомобилей, автомобильные запчасти, включая автомобильные шины, отходы строительства и сноса, использованное электрическое и электронное оборудование, включая холодильники, электроплиты, стиральные машины и телевизоры.