« Tagasi

Filmivõtted Loksal

26.-30. juuli 2017 toimuvad Loksal ja selle lähiümbruses filmivõtted. Filmimeeskond peatub Loksa Kultuurikeskuses. Palume linnarahval suhtuda mõistvalt filmimeeste tegemistesse ja neid vajadusel igati aidata.
Tegemist on tantsufilmiga „TEEKOND TUNDMATUSSE". Süžee autor - Kaari Sillamaa, muusika autor - Virgo Sillamaa, lavastaja-koreograaf - Kertu Raja.
Lugu räägib jalutust tüdrukust Karenist, kes ratastooliga kukkudes kaotab teadvuse ja satub fantaasiamaailma, kus tal tuleb kohtuta erivärvilises ümbruses tegelastega, kes kõik juhivad teda eneseületamise suunas. Igal värvil on tähendus - valge on lootus, punane on võitlus, must - masendus, sinine - töö, roheline - usk. Kui Karen teadvusele tuleb, avastab ta, et tema jalgades on muutus toimunud. Karenit ümbritsevad tema sõbratar Mia, Mustlasmoor, inimesed kohvikus ja tänaval ning loomulikult ka värvilised müstilised tegelased tema unenäomaailmas. Tantsivad näitlejad on Kaunite Kunstide Kooli Noorteteatri õpilased, Kareni rollis Carolina Nellis, Mia rollis Doris Vahtra, kes teeb ka kunstnikudebüüdi.

Filmi pikkus on 30 min. Iga filmi esilinastuseks on valmis ka DVD-d, mille saavad kingituseks ka kõik inimesed ja asutused, kes filmigruppi vastu võtavad ja aitavad - esimesena sel korral siis Loksa Muusikakool.