« Tagasi

Noortele mõeldud huviringid Loksal

Noortel on tänu riigipoolsel huvihariduse- ja huvitegevuse rahastamisele palju rohkem nüüd Loksal võimalusi osaleda huviringide töös. 

Samuti on selle rahastuse raames üheks oluliseks aspektiks see, et kõikidele noortele oleks tagatud võrdsed võimalused osalemiseks ning seetõttu on ka toimetulekuraskustega peredel ja paljulapselistel peredel võimalik pöörduda Loksa Linnavalitsuse poole ning saada toetust Loksa linnas toimuvates tasulistes ringides osalemiseks (näiteks kunstistuudio, ujumine jms).

VABAAJA RINGID NOORTELE LOKSAL

Ring

Aeg

Koht

Juhendaja

Kontakt

Aeroobika

K: 15.00-15.45

Algklasside maja saal

 Liina Liivamägi

liina.liivamagi@loksa.edu.ee

Noorkotkad ja kodutütred

R: 14.10-18.00

Noortekeskus

 Tarmo Amer

tarmo.amer@loksa.edu.ee

Kunstiring

(2. klass)

N: 14.10-14.55

Algklasside maja C207

 Jana Roopa

jana.roopa@loksa.edu.ee

Kunstiring

(3. klass)

N: 13.20-14.05

Algklasside maja C202

 Jana Roopa

jana.roopa@loksa.edu.ee

Rahvatants

(9.-11. klass)

N: 15.45-16.30

Koolimaja saal

 Elna Linkvist

 

Rahvatants

(5.-8. klass)

N: 15.00-15.45

Koolimaja saal

 Elna Linkvist

 

Rahvatants

(3.-4. klass)

N: 14.10-14.55

Kultuurikeskus

 Elna Linkvist

 

Rahvatants

(1.-2. klass)

N: 13.20-14.05

Kultuurikeskus

 Elna Linkvist

 

Purjetamine

K: 17.00-19.00

N: Kolgas

R: 17.00-19.00

Spordisaal, ujula

 Ingrid Randlaht

sadam@harasadam.ee

http://harasadam.ee/

index.php/jahtklubi/

Kodundus

(5. klass)

K: 14.10-14.55

Õppeköök

 Külli Adler

kylli.adler@loksa.edu.ee

Kodundus

(4. klass)

K: 13.20-14.05 

Õppeköök

 Külli Adler

kylli.adler@loksa.edu.ee

Sportmängud

T: 16.30-18.00

K ja N:

15.45-18.00

Spordisaal

 Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Kergejõustik

T ja R:

15.00-16.30,

N: 14.15-15.45

Spordisaal

 Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Meisterdamine

T: 15.00-15.45

Tööõpetuse klass

 Mart  Almers

mart.almers@loksa.edu.ee

Robootika

(3. klass)

K: 14.10-14.55

Arvutiklass

 Arvi Soolind

arvi.soolind@loksa.edu.ee

Robootika

(2. klass)

T: 14.10-14.55

Arvutiklass

  Arvi Soolind

arvi.soolind@loksa.edu.ee

Mudilaskoor (eesti)

T ja K:

13.20-14.05 

Muusikaklass

 Gerta Allemann

gerta.allemann@loksa.edu.ee

Mudilaskoor (vene)

K: 13.20-14.05

Muusikaklass

 Serafima Kolossova

serafima.kolossova@

loksa.edu.ee

Jalgpall

 

T: 12.15-13.15

Spordisaal

 Jüris Sahkur

jyris@virumaasport.ee

Võrkpall

E: 15.00-18.00

K: 14.15-15.45

R: 16.30-18.00

Spordisaal

 Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Majandusring

(3. klass)

T: 12.20-13.05

Algklasside maja C202

 Külli Adler

kylli.adler@loksa.edu.ee

Majandusring

(2. klass)

E: 14.00-14.45

Algklasside maja C207

 Külli  Adler

kylli.adler@loksa.edu.ee

Arvutiring

(4. klass)

T: 13.20-14.05

Arvutiklass

 Annely Vill

annely.vill@loksa.edu.ee

Arvutiring

(1. klass)

E: 13.20-14.05

Arvutiklass

 Annely Vill

annely.vill@loksa.edu.ee

Kodundus (vene)

 

K: 16.00-17.00

Õppeköök

 Elena Mesevrya

5667 7836

Judo

E: 17.00-18.30

K: 17.00-18.30

R: 17.00-18.30

Spordisaali väike saal

 Juri Grill

gestol.juri@gmail.com

527 9140

Ujumine

T: 17.00-20.00

N: 17.00-20.00

Ujula

 Monika Tõnning

rainer.lapp@loksa.ee

5041944

Lauatennis

E: 17.00-20.00

K:17.00-20.00

Spordisaal

 Ülle Vilba

rainer.lapp@loksa.ee

5041944

Laskering

R: 15.00-16.30

Loksa Noortekeskus

 Tarmo Amer

noortekeskus@loksa.ee

Käsitööring

N: 16.30-18.30

Loksa Noortekeskus

 Liivi Tang

noortekeskus@loksa.ee

JJ-Street

K: 17.00-18.00

P: 11.00-12.00

Loksa Kultuurikeskus

 Brita Kikas

brita@jjstreet.ee

5382 5080

Käsitööring

E ja T:

16.00-17.30

Loksa Kultuurikeskus

 Elena Mesevrya

603 5037, 5667 7836

Kunstistuudio

K:16.00-20.00

N: 16.00-20.00

R: 16.00-20.00

Loksa Kultuurikeskus

 Lemara Vahi

603 5037, 5451 3161

Lastekoor

K: 15.00-15.45

Loksa Muusikakool

 Teele Utt

teele.utt@gmail.com

Mudilaskoor

Uus aeg täpsustamisel

Loksa Muusikakool

 Teele Utt

teele.utt@gmail.com

Vokaalansamblid

K – ajad kokkuleppimisel

Loksa Muusikakool

 Teele Utt

teele.utt@gmail.com

Instrumentaal-

ansambel

Aeg täpsustamisel

Loksa Muusikakool

 Lauri Metus

lauri.metus@gmail.com

Puhkpilliorkester

R: 18.30-20.00

Loksa Muusikakool

 Andrei Sedler

5667 8714

muusikakool@loksa.ee

Tantsukool Newstart

T: 16.30-20.00

N: 16.30-20.00

Loksa Lasteaed Õnnetriinu

 Svetlana Kolossova

5355 4996

Lastejooga

9.dets.2017

kell 10.0-12.00

Loksa Noortekeskus

 Marju Loorits

5151826

marjujooga@gmail.com