17.10.19

Vaba aja veetmise võimalused

Vaba aja veetmise võimalusi pakuvad:

Loksa Linnaraamatukogu
direktor
Õnne Teern
raamatukogu@loksa.ee
telefon: 607 5332

 

Loksa Noortekeskus
juhataja
Margit Amer

noortekeskus@loksa.ee
telefon: 688 8100 

 

SA Loksa Kultuur
juhataja
Helle Lootsmann

kultuurikeskus@loksa.ee
telefon: 688 8110

Loksa Spordikeskus
juhataja 
Aive Mõttus
aive.mottus@loksa.ee
tel 688 8055

-----------------------------------------------------------------------------------

UUDISED

----------------------------------------------------------------------------------

Huviringid noortele Loksal alates sügis 2019

Ring

Aeg

Koht

Juhendaja

Kontakt

Aeroobika*

E 15.00-15.45

Algklasside maja saal

Liina Liivamägi

liina.liivamagi@loksa.edu.ee

Näitering (vene algklassid)*

T 13.15-14.00,    14.00-14.45

K 13.15-14.00

Algklasside maja 1b, 2b ja 3b klassiruum 

Elena Mesevrya

5667 7836

Noorkotkad ja kodutütred

R 14.00-18.00

Noortekeskus

Tarmo Amer

tarmo.amer@loksa.edu.ee

Kunstiring

E 12.20-14.55

Algklasside maja saal

Jana Roopa

jana.roopa@loksa.edu.ee

Näitering (eesti)

T 14.10-15.50

Algklasside maja  saal

Jana Roopa

jana.roopa@loksa.edu.ee

Rahvatants (gümnaasium)

K 14.10-14.55

Koolimaja saal

Elna Linkvist

elnalink@hot.ee

Rahvatants (3.-5. klass)

N 14.10-14.55

Kultuurikeskuse saal

Elna Linkvist

elnalink@hot.ee

Rahvatants (2. klass)

N 13.15-14.00

Kultuurikeskuse saal

Elna Linkvist

elnalink@hot.ee

Rahvatants (1. klass)

K: 13.15-14.00

Algklasside maja saal

Elna Linkvist

elnalink@hot.ee

Rahvatants (neidude rühm)

N 15.00-15.45

Koolimaja saal

Elna Linkvist

elnalink@hot.ee

Purjetamine*

E, N

Spordisaal, ujula

Ingrid Randlaht

sadam@harasadam.ee

http://harasadam.ee/

index.php/jahtklubi/

Kodundus* (eesti)

E 14.20-15.50;

T 15.00-16.30

Õppeköök

Külli Adler

kylli.adler@loksa.edu.ee

Sportmängud

T ja N 16.30-18.00

K 14.15-15.45

Spordisaal

Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Kergejõustik*

T ja N 15.00-16.30,

R 14.15-15.45

Spordisaal

Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Meisterdamine*

R 15.00-16.30

Tööõpetuse klass

Reemet Nurmsalu

reemet.nurmsalu@loksa.edu.ee

Robootika*

 

E 12.20-13.05, 13.15-14.00

T 14.10-14.55

 

Arvi Soolind

arvi.soolind@loksa.edu.ee

Mudilaskoor (eesti)

T ja K 13.15-14.00 

Muusikaklass

Gerta Allemann

gerta.allemann@loksa.edu.ee

Mudilaskoor (vene)

K 13.15-14.00

Algklasside maja saal

Serafima Kolossova

serafima.kolossova@loksa.edu.ee

Jalgpall*

T 12.00-13.00

Spordisaal

Jüris Sahkur

jyris@virumaasport.ee

Võrkpall

E 15.00-18.00

R 15.45-18.00

Spordisaal

Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Majandusring

R12.20-13.0+5

Õppeköök

Külli Adler

kylli.adler@loksa.edu.ee

Arvutiring

N 13.15-14.00

Arvutiklass

Tatiana Khokhlova

tatiana.khokhlova@loksa.edu.ee

Kodundus (vene)*

K 16.00-18.00

N 14.00-18.00

Õppeköök

Elena Mesevrya

5667 7836

Judo

E 17.00-18.30

K 17.00-18.30

R 17.00-18.30

Spordisaali väike saal

Juri Grill

gestol.juri@gmail.com

527 9140

Ujumine*

T 17.00-20.00

N 17.00-20.00

Ujula

Monika Tõnning

688 8055

Lauatennis*

K 17.30-19.00

Spordisaal

Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Laskering*

R 15.00-18.00

Loksa Noortekeskus

Margit Amer

margit.amer@gmail.com

Käsitööring

N 16.30-18.30

Loksa Noortekeskus

Liivi Tang

margit.amer@gmail.com

Minu kodupaik (rannarahva keel ja eluolu)* E 14.10 - 14.55  Algklasside maja Ene Velström, Riina Laanetu  

JJ-Street*

K 16.00 – 18.00

P 16.00 -18.00

Loksa Kultuurikeskus

Brita Kikas

brita@jjstreet.ee

5382 5080

Käsitööring

E, T 15.00-17.00

Loksa Kultuurikeskus

Elena Mesevrya

5667 7836

Kunstistuudio

K 16.00-18.30

N 16.00-19.30

R 16.00-20.00

Loksa Kultuurikeskus

Lemara Vahi

603 5037, 526 7908

Lastekoor*

K 15.00-16.00

Loksa Muusikakool

Teele Utt

teele.utt@gmail.com

Vokaalansamblid*

K 16.00-17.00

Loksa Muusikakool

Teele Utt

teele.utt@gmail.com

Instrumentaalansambel*

N 18.00

Loksa Muusikakool

Lauri Metus

lauri.metus@gmail.com

Puhkpilliorkester*

E 16.30-18.00

R 16.30-18.00

Loksa Muusikakool

Andrei Sedler

muusikakool@loksa.ee;

5667 8714

Tehnikaring „Vanast uus"*

 

2 korda kuus

(1. ja 3. K, 19.00-21.00)

Endine koolimaja katlamaja

Pavel Šitškin

51997711

 

Huvihariduse ja huvitegevuse toetus

Toetus on mõeldud toimetulekuraskustega perede lastele või paljulapseliste perede laste huvitegevuse toetamiseks, et luua neile lisaks üldhariduskoolis omandatavale haridusele võimalusi isiksuse mitmekülgseks arenguks ning toetada noore kujunemist hästi toimetulevaks ühiskonnaliikmeks. Toetus on mõeldud 7-19-aastase noore huvihariduse või huvitegevuse toetamiseks. Selleks on vaja täita vastav taotlus. Rohkem https://www.riigiteataja.ee/akt/410052018023. Linnavalitsusel on õigus määrata toetust ka erandjuhtudel sotsiaalhoolekande komisjoni ettepanekul.

Tähistus:

* Riigipoolne huvihariduse ja huvitegevuse rahastus

----------------------------------------------------------------------------------