15/09/22

Loksa linna huviringid

Huviringid noortele Loksal alates sügis 2022 - Tabel on UUENDAMISEL

Ring

Aeg

Koht

Juhendaja

Kontakt

Aeroobika*

 

Algklasside maja saal

Liina Liivamägi

liina.liivamagi@loksa.edu.
mob: 5666 2491

 

  

 

 

 

Purjetamine*

 

Spordisaal, ujula

Ingrid Randlaht

sadam@harasadam.ee
https://harasadam.ee
mob: 569 0433

Kodundus* (eesti)

 

Õppeköök

Külli Adler

kylli.adler@loksa.edu.ee

Näitering

 

Algklasside maja saal 

Tuuli Rand

tuuli. rand@loksa.edu.ee

Robootika* 


 

A 107 (füüsikaklass)

Arvi Soolind

arvi.soolind@loksa.edu.ee

Jalgpall* 

 

 

 

 

Kodundus (vene)*

 

Õppeköök

 

Elena Mesevrya

mob: 5667 7836

Väitlusklubi

 

Vene keele klass

Jelena Nikitina

jelena.nikitina@loksa.edu.ee

Ujumine*

 

Ujula

 

Monika Tõnning

mtg@hot.ee
mob: 5623 6611

Lauatennis*

 

Spordisaal

Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Laske- ja matkaring*

 

Loksa Noortekeskus

Margit Amer

margit.amer@gmail.com
mob: 5837 0886

Minu kodupaik* (rannarahva keel ja eluolu)

 

Algklasside maja

Riina Laanetu

Ene Velström

riinalaanetu@gmail.com

ene@metsatark.ee

Loodushuvilised*

 

Loodusainete klass

Glaidi Aasrand; Linda Kask

glaidi.aasrand@loksa.edu.ee; linda.kask@loksa.edu.ee

 

 

 

 

 

JJ-Street*

 

Pärna tn 2 saal

Madis Ader

madis@jjstreet.ee

Puhkpilliorkester*


R 19.00-20.30

Loksa Muusikakool

 

Andrei Sedler

muusikakool@loksa.ee
mob: 5667 8714

Jõusaal*

L 12.00-16.30

Loksa Spordikeskus

Kristjan Prüüs

aive.mottus@loksa.ee

 

Lastekoor*

K 14.00-16.00

Loksa Muusikakool

Teele Utt

teele.utt@gmail.com

Mudilaskoor (vene)

 

Algklasside maja saal

 

 

 

Mudilaskoor (eesti)

 

Muusikaklass

Gerta Allemann

gerta.allemann@loksa.edu.ee

Tehnikaring "Vanast uus"*

 

Endine koolimaja katlamaja

Pavel Šitškin

mob: 5199 7711

Noorkotkad ja kodutütred 

 

Noortekeskus, spordikeskus

Tarmo Amer

tarmo.amer@loksa.edu.ee
mob: 526 0614

Käsitöö

 

Loksa Kultuurikeskus

Elena Mesevrya

mob: 5667 7836

 

Rahvatants 1.-2.klass

 

Algklasside

maja saal

Elna Linkvist

elnalink@hot.ee

Käsitöö

Info Loksa Noortekeskuses

Loksa Noortekeskus

Liivi Tang

noortekeskus@loksa.ee

 

Rahvatants 3.ja 4.

 

Kultuurikeskuse saal

Elna Linkvist

elnalink@hot.ee

Kodused toidud*

Info noortekeskuses, ring toimub 2 korda kuus

Loksa Noortekeskus

Marina Letfullina

noortekeskus@loksa.ee

Kunstistuudio

 

Loksa Kultuurikeskus 

Lemara Vahi

603 5307, 
mob: 526 7908

Võrkpall

 

Spordisaal

Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Kergejõustik*

 

Spordisaal

Aarne Idavain

aarne.idavain@loksa.edu.ee

Suusaklubi suusavägi*

 

õuetrenn 

 

tel 55 36 911

info@skiforce.ee

 

Huvihariduse ja huvitegevuse toetus

Toetus on mõeldud toimetulekuraskustega perede lastele või paljulapseliste perede laste huvitegevuse toetamiseks, et luua neile lisaks üldhariduskoolis omandatavale haridusele võimalusi isiksuse mitmekülgseks arenguks ning toetada noore kujunemist hästi toimetulevaks ühiskonnaliikmeks. Toetus on mõeldud 7-19-aastase noore huvihariduse või huvitegevuse toetamiseks. Selleks on vaja täita vastav taotlus. Rohkem https://www.riigiteataja.ee Linnavalitsusel on õigus määrata toetust ka erandjuhtudel sotsiaalhoolekande komisjoni ettepanekul.

Tähistus:

* Riigipoolne huvihariduse ja huvitegevuse rahastus