01.03.21

Uudised

Iga päev tuleb valitsuselt uusi uudiseid ning ühiskonnaelu on pidevas muutumises. Kuigi huvihariduses on kehtestatud uued piirangud, on  JJ-Street tantsukool leidnud lahenduse noorte treeningute jätkamiseks. Noortega pole küll võimalik saalis kohtuda, kuid trenne jätkatakse veebi vahendusel. Jaanuarikuus said videotreeningud läbi proovitud ning tagasisidest selgus, et osalejad rõõmustasid treeningute toimumise üle ajaperioodil, mil kõik muu oli suletud.

Oma hobiga tegelemine on oluline ning pakub noortele igapäevastes koolitöödes vaheldust, hoides sellega üleval ka nende motivatsiooni õppimiseks. JJ-Street tantsukooli treener Madis Ader on veendunud, et noortega tuleb tihti suhelda. "Näen, kui oluline on nende jaoks vaheldus ja liigutamine ka kodustes tingimustes. Seda eriti nüüd, kui õppimine jätkub samuti distantsilt ja igapäevaselt tavaline füüsiline aktiivsus selle võrra väheneb," ütles Madis Ader. Ta kutsub julgelt noori treeningutest osa saama ning kodus olles ennast koos trennikaaslastega liigutama, sest nii on võimalik hoia värskena ka oma vaimu.

Videotrennid toimuvad Loksa noorte jaoks:

Kolmapäeviti

16:00-17:00 Urban Kids 7-11a.

17:00-18:00 Hip-Hop Algajad 11+

Reedeti

16:00-17:00 Urban Kids 7-11a.

17:00-18:00 Hip-Hop Algajad 11+

Loksa noorte jaoks on loodud võimalus kohtuda treeneriga kokkuleppel üks kord nädalas õues, kus tehakse hajutatult üldfüüsilist treeningut.

Rohkem infot trennide toimumise ja registreerimise kohta saab meili teel madis@jjstreet.ee