COVID-19 Loksa linnas

21.09.2021 kell 07:00 seisuga on Loksa linnas viimase 7 päeva jooksul positiivseks osutunud testide arvuks 13. Viimase ööpäeva jooksul lisandus 5 uut haigusjuhtu. Viimase 7 päeva haigestumus 100 000 elaniku kohta on Loksa linnas 511,61 (Eestis 244,47).

 

Vaktsineerimine

Loksa linnas on vähemalt ühe vaktsiinidoosi saanud 1231 täisealist (55,8%) linnaelanikku. Vaktsineerimiskuur on lõpetatud 1098 täisealisel (49,77%).  Allikas: TerviseametVaktsineerimistõendeid on soovi korral võimalik välja printida nii Loksa Linnavalitsuses kui ka Loksa Linnaraamatukogus. Rohkem infot siit. 

 Vaktsineerida on võimalik:
       - Loksa Kultuurikeskuses (Tallinna tn 47a, Loksa) laupäeviti kell 10:00-15:00 Rohkem infot.

 

Loksa Linnavalitsus

Eesmärgiga vähendada inimeste vahelisi kontakte, palume pöörduda Loksa linnavalitsuse ametnike poole eelistatult telefoni ja e-kirja teel ning vältida linnavalitsusse kohaletulekut. Ametnikud on linnavalitsuses kohapeal v.a reedel, mil töötatakse kodukontoris kell 08:00-14.30. Ametnike kontaktid leiate siit.

Kui soovite registreerida elukohta või lapse sündi (sõltumata sellest, kas vanemad on abielus või mitte), palun esitage avaldus portaalis rahvastikuregister.ee. Lisaks on Loksa linna veebilehel valdkondade all erinevad avaldusevormid, mida saate vajadusel täita ning saata e-posti aadressil linn@loksa.ee või postiga Tallinna tn 45, Loksa linn 74806. 

Tuletame meelde, et vähekindlustatutel on võimalik Loksa Linnavalitsusest saada kaitsemaske.

 

Loksa linna hallatavad asutused

Loksa Gümnaasium, Loksa Muusikakool, Loksa Lasteaed Õnnetriinu, Loksa Spordikeskus, Loksa Noortekeskus ja Loksa Linnaraamatukogu töötavad vastavalt Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti juhistele. Rohkem infot asutuste veebilehtedel.

 

Hea loksalane, kanname maski, desinfitseerime käsi, püüame vähendada kontakte ning läheme võimalusel vaktsineerima. Iga väiksemagi kahtluse korral (peavalu, kerge nohu, kurgu kipitus, kõhuprobleemid, palavik jms) pöördu kindlasti perearsti poole testile saamiseks. 

 

Statistika COVID-19 haigusjuhtude kohta Loksa linnas seisuga 21.09.2021 kell 07:00

 

Joonisel on toodud:

  • kell 07:00 seisuga viimase 24 tunni jooksul kinnitatud COVID-19 haigusjuhtude arv Loksa linnas (roheline tulp)
  • viimase 14 päeva jooksul positiivseks osutunud testide arv Loksa linnas (oranž tulp)
  • suhtarv 100 000 elaniku kohta Loksa linnas (sinine joon)
  • suhtarv 100 000 elaniku kohta Eestis (punane joon)

Alates veebruari keskpaigast on Loksa linna elanike hulgas haigestumus COVID-19 haigusesse oluliselt kasvanud. Kui jaanuaris oli nakatumine Loksa linna elanike hulgas madalam kui Eestis keskmiselt, siis alates veebruari teisest nädalast on Loksa linna suhtarv 100 000 elaniku kohta kõrgem kui Eesti keskmine näitaja. Uute haigusjuhtude arv hakkas äärmiselt kiiresti kasvama märtsi keskpaigast, saavutades tipu märtsi lõpus. Aprillis vähenes aktiivsete haigusjuhtude arv jõudsalt. Mai- ja juunikuus lisandus üksikuid haigusjuhte. Perioodil 19. juuni kuni 16. august ehk ca kahe kuu jooksul kinnitatud COVID-19 haigusjuhte Loksa linnas ei tuvastatud. Alates augusti teisest poolest esineb Loksa linnas taas kinnitatud COVID-19 haigusjuhte.